BÜYÜK BEŞİKTAŞ ÇARŞISI

Büyük Beşiktaş Çarşısı 1985 yılında yapılmış, henüz ülkemizde alışveriş merkezi kültürü yeni oluşmaya başladığında hizmete açılan ilk alışveriş merkezlerindendir.

Büyük Beşiktaş Çarşısı'nın ALT ÇARŞI katında PTT olması nedeni ile halk arasında "Postane Çarşısı" olarak da bilinmektedir. Çarşımız mimari yapısı, yarı açık çarşı olması, en üst katında müşteri ve misafir otoparkının bulunması, Büyük Beşiktaş Çarşısı'nı farklı kılan özelliklerinden sadece bazılarıdır.

Büyük Beşiktaş Çarşısı'na yerleşim yerlerinden toplu taşım ve özel araçlarla ulaşmak kolaydır. Sarıyer-Taksim-Nişantaşı-Levent Sanayi Mah.-Şişli-Mecidiyeköy - Çeliktepe-Anadolu yakasından Üsküdar ve Kadıköy gibi yerleşim yerlerinden tek vasıta ile ulaşabilen orta düzey alışveriş merkezidir.

Büyük Beşiktaş Çarşısı Çırağan Sarayı, Swissotel, Conrad Oteli, Denizcilik Müzesi, Ihlamur Kasrı, Dolmabahçe Sarayı, İnönü Stadyumu, Beşiktaş Kültür Merkezi ve bunların yanında Yıldız Teknik Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi gibi kültür eğitim turizm merkezinde olması çarşımıza ayrı bir önem katmaktadır.

Çarşımızda her tarz bay-bayan giyim, ayakkabı, aksesuar, spor ayakkabı çanta ve malzemeleri cep telefonu, pet shop, yüncü, iç çamaşır, terzi, kafeterya, hamile giyim,reklam ve tabela,bebek giyim,nikah şekeri bay bayan çanta, elektrik elektronik yedek parça ve ayrıca PTT-Uluslararası Call Center-İSKİ-İğdaş Fatura Ödeme Veznesi olmak üzere toplam 184 bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Çarşımızda belirli zamanlarda canlı müzik konser, etkinlikler düzenlenmekte, promosyon günlerinde otopark ücretsiz olduğu gibi alış veriş yapan herkese hediye dağıtılmaktadır.

Güvenli ve temiz bir ortamda alışveriş yapabilmeniz için çarşımızın güvenlik ve temizlik hizmetleri kendi kadromuzda bulunan personel tarafından yürütülmektedir,Çarşımız kat malikleri tarafından atanan yönetim planına uygun olarak yönetim müdürlüğü tarafından yönetilmektedir.Copyright © 2010 - 2011 Büyük Beşiktaş Çarşısı